foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+81 746 55 24
r.karpinski@obiekt.lublin.pl

Nowością w ofercie firmy Gamrat są deski tarasowe z kompozytu drewna. Są idealną alternatywą dla tradycyjnych materiałów do krycia tarasów, obrzeży basenów, pomostów i doskonale wkomponowują się w architekturę nowoczesnych domów, budynków i budowli. Kompozytowa deska tarasowa Gamrat składa się w 45% z mączki drzewnej, 4% z PVC, a pozostałe 10% stanowią dodatki poprawiające parametry wyrobu.

Takie połączenie gwarantuje powstanie trwałego materiału zachowującego parametry użytkowe przez wiele lat. Deska tarasowa nie wymaga konserwacji, olejowania i malowania, jest odporna na wodę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Deski posiadają ryfle i wykonane są w wersji dwustronnej - daje to możliwość wykonania tarasu z szerokim lub wąskim ryflem. Oferujemy również dwa rodzaje szczotkowania: drobne - umożliwiające łatwiejsze utrzymanie czystości i grube - zwiększające właściwości antypoślizgowe.

Szczegóły oferty znajdą Państwo tutaj.

 

Producent: Gamrat S.A.

Kolorystyka:

deska_c-braz
deska_c-braz
deska_grafit
deska_j-braz
deska_szary

 

Dane techniczne: 

W kolejności wymiary legara, deski, listwy wykończeniowej i aluminiowej listwy wykończeniowej.

deska_legar
deska_legar
deska_wymiary
listwa
naroznik

 

*Uwaga W pierwszym okresie użytkowania pod wpływem promieniowania UV i wody deska nieznacznie zmienia kolor, który stabilizuje się po 2-3 miesiącach użytkowania. Nie ma to wpływu na jego trwałość i nie jest to wadą tego produktu.