foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+81 746 55 24
r.karpinski@obiekt.lublin.pl

Rekord to elastyczna wykładzina wielowarstwowa z przezroczystą warstwą użytkową. Produkowana w arkuszach. Odporna na działanie mikroorganizmów (bakterii, grzybów). Może być stosowana w budynkach użyteczności publicznej o intensywnym natężeniu ruchu, np. w szkołach, szpitalach i innych obiektach służby zdrowia, placówkach handlowych, hotelach, w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi, w obiektach przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego.

 

Czytaj więcej...

Rekord Plus to elastyczna wykładzina wielowarstwowa, produkowana w arkuszach. Odporna na działanie mikroorganizmów (bakterii i grzybów). Może być stosowana w budynkach użyteczności publicznej o intensywnym natężeniu ruchu np. w szkołach, placówkach handlowych, hotelach, w pomieszczeniach przeznaczonych do stałego pobytu ludzi. 

 

Czytaj więcej...

Elektra 43 jest to elastyczna prasowana wykładzina homogeniczna, posiadająca bezkierunkowy wzór. Wykładzina zabezpieczona jest warstwą poliuretanu PUR Reinforced. Spód wykładziny stanowi lustro przewodzące dzięki temu wykładzina równomiernie odprowadza ładunek elektrostatyczny. Do uziemienia stosowana jest taśma miedziana. Może być stosowana w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi, w obiektach użyteczności publicznej o bardzo wysokiej intensywności użytkowania, w obiektach przemysłu lekkiego o wysokiej intensywności użytkowania oraz w pomieszczeniach wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną np. w pomieszczeniach użytkowania aparatury diagnostycznej, na salach operacyjnych i salach intensywnej opieki medycznej, w przemyśle elektronicznym, w przemyśle zbrojeniowym.

 

Czytaj więcej...

Rekord 43 to wykładzina heterogeniczna z przezroczystą warstwą użytkową, wzmocnioną włóknem szklanym. Dodatkowo zabezpieczona warstwą Poliuretanu PUR. W ciągłej sprzedaży dostępna we wzorze Deska oraz Esquisse. Przeznaczona do stosowania w obiektach użyteczności publicznej o bardzo dużej intensywności ruchu i w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi np.: w szpitalach i innych obiektach służby zdrowia, szkołach, przedszkolach, hotelach, placówkach handlowych, dworcach, itp. oraz w pomieszczeniach przemysłu lekkiego.

 

Czytaj więcej...

Specjal S jest to wykładzina produkowana w arkuszach i płytkach. Jest zabezpieczona warstwą poliuretanu PU, jest odporna na działanie mikroorganizmów (bakterii, grzybów). Może być stosowana w obiektach użyteczności publicznej o średnim i dużym natężeniu ruchu, w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi oraz w pomieszczeniach przemysłu lekkiego o wysokiej intensywności użytkowania.

 

Czytaj więcej...